1.9.1971

25. ledna 2007 v 21:17 | Jean
Vše co se (ne)dozvíte v tomhle zápisku z deníku Lily Evansové: Bradavice jsou skvělé, seznámila se ve vlaku s Erikou Towerovou-staly se z nich kamarádky, jela s ní, Remusem a Petrem Pettigrewem v loďce, Sirius a James Potter se pořát něčemu chechtali, je s Erikou v Nebelvíru, James po ní pořát koukal, bezvadně se nadlábli, Lil prošla duchem a podivovala se, že její kufr dokázal někdo zdvihnout.
Můj první den ve škole byl skvělý, přímo fantastický! Začnu ale od začátku. Ráno když jsem se probudila s hlavou v knížce na stole, byla jsem docela unavená, ale únava mě hned přešla, jen co jsem si uvědomila, co je za den. Okamžitě jsem se převlékla, umyla a přiřítila se do kuchyně něco sníst. Bylo už skoro deset a tak jsem si vzala topinku s máslem a naposled zkontrolovala, že mám vše co chci a potřebuji, přičemž jsem ještě stihla něco přibalit. Měla jsem co dělat, abych zavřela kufr, ale nakonec se mi to po skoro čtvrthodinovém úsilí povedlo. Přijeli jsme na nádraží King´s cross a po zjištění, že za deset minut musím být ve vlaku jsem se rychle rozloučila s rodiči a ani sem moc nepodivovala nad způsobem, jak se dostat na nástupiště 9 a 3/4 a prošla jsem přepážkou mezi nástupišti 9 a 10. Došla jsem ke dveřím vlaku a pokoušela se vytáhnout můj megakufr po schůdcích, ale vůbec se mi to nedařilo a třikrát mi spadl na nohu, naneštěstí vždycky na tu samou.
"Nechceš pomoct?" zeptal se kluk se světlejšími hnědými vlasy a záplatovaným hábitem.
"Jo to by bylo bezva" odpověděla jsem a téměř nevědomky jsem si pohrávala s pramenem vlasů. Po společném úsilí jsme vytlačili kufr do vlaku. Jenže nám to trvalo moc dlouho a tak jsme naskakovali, když se vlak rozjížděl.
"Já jsem Remus Lupin." představil se.
"Lily Evansová" představila jsem se taky a prohlížela si ho. Asi to bylo poněkud moc nápadné, protože navrhl aby jsme se šli podívat po volných místech.
. ,
"Ah
.
S
A
jsem
Zabi y, Erika
v Bra
k domu
Zbytek nenávratně zmizel pod vrstvou inkoustu... :( nebo spíš se mi to smázlo a já už to nechci psát znova. Dvě strany!!! Zabijte mě rovnou! :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pepenka5 pepenka5 | E-mail | Web | 3. ledna 2008 v 16:40 | Reagovat

Proč si to udelala?Proč?Peoč si napsala jen že

a

jsem

Zabi y,Erika

v Bra

k dumu

Proč jsi to tam dala

ICQ:381-493-357

www.pepenka5.blog.cz

JSEM SLOVENKA!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.